Mont-ral

Alt Camp, Tarragona

Mont-ral - escut

Ajuntament de Mont‑ral

Pl. Nova, s/n

43364

Tel: 977 760 149

www.mont-ral.altanet.org

[email protected]

On menjar (Restaurants)

On menjar i on dormir a Mont‑ral

Mont-ral - Sant Pere ad Vincula
Habitants: 176
Extensió: 34.72 Km²
Altitud: 888 m
Comarca i província: Alt Camp, Tarragona
Etimologia:

del llatí monte ’muntanya’ i del llatí regale ’del rei’.

Gentilici: mont-ralenc -enca

Què més s'hi pot fer a Mont-ral?

Experiències, rutes, esport, aventura, visites guiades i autoguiades, veus i secrets...

Rutes en cotxe, en btt i a peu per Mont-ral

Rutes en cotxe, en btt i a peu per Mont-ral

Recomanacions No es permet arrancar cap tipus de vegetal o mineral. Respecteu la natura. Dipositeu la brossa en contenidors adequats. Es prohibeix totalment encendre foc. Alerta amb els cigarrets i...

Rutes a peu, amb btt, amb bicicleta...
Mont-ral, visita autoguiada amb QR

Mont-ral, visita autoguiada amb QR

Els Ajuntaments de Catalunya i www.festacatalunya.cat col·laboren en millorar l’oferta turística del país.S'han instal·lat a diversos municipis, faristols i plaques amb codis QR, un suport informatiu...

Municipis senyalitzats amb QR. Visita autoguiada
Torna a dalt